ÖSYM Başkanı Ersoy’un sosyal medya hesabında paylaştığı mesajı şöyle: “Kıymetli kardeşlerim, aylardır süren yoğun çalışma temposunun ardından hafta sonu sınava gireceksiniz. Emeklerinizin karşılığını alacağınız bir sınav olacağını umuyorum. Sınav sonucunuz ne olursa olsun bilmenizi isterim ki sizler bizim için çok kıymetlisiniz. Sınav günü kimlik ve sınav giriş belgenizi yanınıza almayı unutmayın. Sınavdan en az bir saat önce sınav binasında olmanız faydalı olacak. Başarılar diliyorum.”
Related Posts
İnşaattan düşen 2 kişi yaralandı!
Şırnak merkez Cumhuriyet Mahallesinde bulunan bir inşaattan düşen 2 işçi yaralandı.
Kayseri’de sobadan zehirlenen kardeşler yaşamlarını yitirdi
Cenazeler Kayseri Devlet Hastanesi morguna götürüldü
İlk kez yüzerken görüldü. Kimse inanamadı
Adıyaman – Şanlıurfa karayolu üzerindeki Çamgazi Barajı kıyısına ailesiyle birlikte gezmeye giden bir vatandaş, ilginç bir canlıyı yüzerken gördü. Hemen cep telefonuyla o anları kayıt altına almaya başladı. Görüntüyü yaklaştıran vatandaş, yüzen …